Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ruszył konkurs Start up – Anatomia Biznesu. Nagrodzony zostanie najlepszy pomysł biznesowy

Centrum Obsług Inwestora zaprasza mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i powiatu skarżyskiego do udziału w konkursie na najlepszy pomysł biznesowy. Konkurs organizowany jest w ramach III Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego, a zwycięzca może liczyć nie tylko na nagrodę finansową, lecz także na wsparcie ze strony Partnerów Konkursu w zakresie rozwoju swojego projektu oraz możliwość ulokowania swojej firmy w Skarżyskim Inkubatorze Przedsiębiorczości lub Skarżyskim Inkubatorze Technologicznym.
 
Celem Konkursu „Start up – Anatomia Biznesu w Skarżysku-Kamiennej 2018” jest promocja przedsiębiorczości wśród mieszkańców Skarżyska-Kamiennej oraz powiatu skarżyskiego. W ramach konkursu wyłoniony zostanie najlepszy pomysł biznesowy dotyczący rozpoczęcia lub prowadzenia działalności gospodarczej na terenie gminy Skarżysko-Kamienna.
 
Termin zgłaszania projektów do konkursu upływa 31 lipca 2018 roku.
 
Zgłoszenia można dokonać wyłącznie poprzez wypełnienie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego (poniżej do pobrania) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Szczegóły konkursu znajdują w regulaminie.

 

DO POBRANIA:

Regulamin
 
Formularz zgłoszeniowy

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.