rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Rozpoczynamy Dni Miasta. Zapraszamy do wspólnego świętowania i zabawy

Dziś rozpoczynamy DNI MIASTA. Zapraszamy do udziału w licznych propozycjach (m.in. koncertach na stadionie Ruchu, atrakcjach dla dzieci, wystawie psów rasowych). Przypomnijmy, że tegoroczne Dni Miasta upływają pod znakiem obchodów 95-lecia Skarżyska, nie zabraknie więc także oficjalnych uroczystości jubileuszowych.
 
 
ROZPOCZYNAMY KONCERTEM
Dni Miasta rozpoczynają się dzisiaj (piątek, 8 czerwca) - o godzinie 19.00 w klubie muzycznym Semafor odbędzie się koncert rockowo-metalowy. Najpierw zagra skarżyski Raincoat, a gwiazdą wieczoru będzie popularna włoska grupa metalowa - Secret Rule.
 
SHAUN BAKER I JESSICA JANE
Dni Miasta w sobotę odbędą się na stadionie RUCHU przy ulicy Piłsudskiego, 9 czerwca. Rozpoczną się o godzinie 16.00. Na scenie pojawią się m.in. skarżyskie Perły z Lamusa, a także Mix Dance, Na Plus, E-Maill. Nie zabraknie pokazów sportowych i konkursów. Gwiazdą pierwszego dnia Dni Miasta będzie duet Shaun Baker i Jessica Jane, którym towarzyszyć będą tancerze Respect Dance. Zabawę poprowadzi później DJ Tomek Gluza.
 
UROCZYSTA SESJA NA 95-LECIE
Wielkie świętowanie Dni Miasta i 95-lecia miasta w niedzielę (10 czerwca) rozpocznie się Mszą świętą w intencji mieszkańców, która odbędzie się o godzinie 11.45 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Następnie, o godzinie 13.00, w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta Sesja Rady Miasta z okazji 95-lecia Skarżyska.
 
LEGENDA POLSKIEGO ROCKA W SKARŻYSKU
Dalsza część odbędzie się na stadionie RUCHU – rozpocznie się o godzinie 15.00 poczęstunkiem tortem. Odbędą się konkursy i pokazy sportowe. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci (m.in. wesołego miasteczka). Budowana będzie również makieta naszego miasta. Dzieci szczególnie zapraszamy na koncert grupy Kosmokwaki. Na scenie pojawią się także lokalne zespoły oraz grupa Blues Station (DŻEM Cover Band), a gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank.
 
WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
W niedzielę w Skarżysku odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB pod auspicjami Alianz Canine Worlwide i honorowym patronatem prezydenta miasta Skarżyska-Kamiennej. Będzie to wydarzenie towarzyszące Dniom Miasta. Serdecznie zapraszamy do udziału, podziwiania prezentowanych psów oraz do udziału w specjalnej konkurencji przygotowanej dla skarżyszczan.
Wystawa odbędzie się na lodowisku miejskim w niedzielę, 10 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 11.00.
Oceny na ringach prowadzić będą sędziowie z Norwegii. Więcej informacji na stronie: www.pkpr-krakow.weebly.com.
W trakcie wystawy odbędzie się pokaz szkolenia psów oraz konkurs „Super Pies” - KONKURENCJA MIEJSKA NA NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO MIESZAŃCA SKARŻYSKA-KAMIENNEJ. Zgłoszenia do tej konkurencji przyjmowane będą w dniu wystawy. Konkurencja jest bezpłatna, warunkiem uczestnictwa jest aktualne zaświadczenie o zaszczepieniu psa przeciwko wściekliźnie. Dodatkowe informacje pod nr 502 846 533.
 
PROPOZYCJE MIEJSKICH PLACÓWEK
W Dni Miasta tradycyjnie włączają się też miejskie placówki, które organizują specjalne wydarzenia na Święto naszego miasta.
Miejskie Centrum Kultury
8 czerwca - bezpłatne seanse filmowe w Kinie Centrum:
Balerina 2D / dubb. godz. 8.30 i 11.00
La la Land / napisy godz. 19.10
Kontakt i rezerwacja tel. 41 25 31 482 wew. 130
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
8 czerwca - promocyjne wejścia na zajęcia z aquaareobiku na Krytej Pływalni w godz. 18.00 – 19.00 - bilet w cenie 5 zł
9 i 10 czerwca - promocyjne wejścia na Krytą Pływalnię i siłownię w godz. 8.00 – 13.00 - w cenie jednego biletu z pływalni lub siłowni mogą skorzystać dwie osoby
9 i 10 czerwca - promocyjne korzystanie z Hali Sportowej oraz obiektów przyległych:
wynajęcie 1/3 hali 25 zł / godz.
wynajęcie całej hali 50 zł / godz.
boisko do piłki plażowej bezpłatnie
Kontakt i rezerwacja tel. 4125 3 450 - hala, 41 25 3 350 - basen
Muzeum im. Orła Białego
8 czerwca - 20 darmowych wejściówek dla mieszkańców Skarżyska
9 i 10 czerwca - ekspozycja muzealna na płycie Stadionu RUCH
Kontakt i rezerwacja tel. 41 25 20 231
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
8 czerwca
Skarżyszczanin to ja” - turniej wiedzy o historii i czasach obecnych Miasta Skarżyska, Filia nr 1, ul. Towarowa,
Skarżysko- Kamienna oczami dziecka” - spotkanie edukacyjne dla dzieci, oddział dziecięcy Filii nr 2, ul. Sezamkowa, godz. 10.00 i 11.00
Kontakt i rezerwacja tel. 41 25 12 037
 

 

 

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.