rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Kolejne zewnętrzne pieniądze dla Skarżyska

Skarżysko znalazło się w gronie świętokrzyskich samorządów, które otrzymały promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Wsparcie dla naszego miasta wynosi 200 tysięcy złotych i jest przeznaczona na odbudowę ulicy Oleśnickiej.

 

 

 

Prezydent miasta, Konrad Krönig i jego zastępca, Andrzej Brzeziński odebrali wsparcie na odbudowę drogi w miniony wtorek (5 czerwca) w czasie spotkania w Urzędzie Wojewódzkim.
 
Ulica Oleśnicka uszkodzona została w czasie nawalnego deszczu. Jej przebudowa, przy udziale rządowego wsparcia przeznaczonego na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, odbędzie się jeszcze w tym roku.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.