rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Rusza termomodernizacja szkół i przedszkoli

Przypomnijmy, że nasze miasto pozyskało ponad 4,2 mln zł z RPO województwa świętokrzyskiego na termomodernizację budynków użyteczności publicznej. Prace wkrótce się rozpoczną. Dzisiaj (poniedziałek, 28 maja) prezydent miasta podpisał umowy i przekazał place budowy pierwszemu z trzech wyłonionych wykonawców.
 

 

 

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig i jego zastępca, Andrzej Brzeziński podpisali dziś umowy z firmą Freedom, która zajmie się termomodernizacją budynków: Przedszkola Publicznego nr 6, Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 8.
 
W ramach inwestycji w placówkach wykonane będzie m.in. docieplenie ścian, stropodachów, wymieniona zostanie stolarka okienna i drzwiowa.
 
Umowy z kolejnymi wykonawcami, którzy przeprowadzą roboty termomodernizacyjne na obiektach: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 5 i Przedszkola Publicznego nr 4, podpisane będą w kolejnych dniach.
 
Wartość całego zadania to niemal 8 mln zł, zaś dofinansowanie wynosi ponad 4,2 mln zł. Prace mają się zakończyć do 30 września 2018 roku.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.