rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

„Koperty życia” dla skarżyskich seniorów

Referat Zdrowia w Urzędzie Miasta rozpoczyna rozdawanie „Kopert życia”, czyli specjalnie oznakowanych pakietów, zawierających podstawowe informacje o stanie zdrowia i przyjmowanych lekach. Do rozdysponowania jest 500 kopert. Do ich odbioru zapraszamy osoby starsze, przyjmujące leki. „Koperta życia” to kolejna inicjatywa prezydenta Skarżyska-Kamiennej, skierowana do skarżyskich seniorów.
 

 

„Koperta życia” to ściśle określony sposób przechowywania podstawowej informacji medycznej na temat zdrowia seniora. Dzięki czytelnemu oznakowaniu graficznemu, dokumentacja medyczna w łatwy sposób dostępna jest dla służb medycznych udzielających pomocy w sytuacjach kryzysowych, przez co pomoc udzielana jest szybciej i skutecznie.
 
Jak wygląda „Koperta życia”
Jest to zestaw składający się z plastikowej, zamykanej na zatrzask koperty, oznaczonej specjalnym nadrukiem, karty informacyjnej (ankiety), która zawiera podstawowe informacje o stanie zdrowia, grupie krwi, przyjmowanych lekach, uczuleniach, kontaktach do najbliższych, numerze PESEL. W kopercie znajduje się także magnes na drzwi lodówki, który informuje, że koperta z dokumentacją medyczną znajduje się w lodówce (zgodnie z założeniami akcji – jest to miejsce ogólnodostępne, łatwe do zlokalizowanie i obecne w każdym domu).
 
Dla kogo „Koperty życia”?
Ten ściśle określony sposób przechowywania dokumentacji medycznej dedykowany jest szczególnie seniorom i osobom mieszkającym samotnie oraz osobom niepełnosprawnym, chorującym przewlekle.
 
Dystrybucja kopert
Realizatorem kampanii edukacyjnej Kopert życia jest Referat Zdrowia Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej. Łącznie do rąk skarżyszczan trafi 500 sztuk kopert. Program przewidziany jest do realizacji długofalowej, a liczba kopert ustalana będzie według potrzeb.
Osoby zainteresowane odbiorem koperty, proszone są o kontakt z Referatem Zdrowia (pok. 009 na parterze Urzędu Miasta, tel. 41 25 20 118).

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.