Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

" Mam na imię kobieta" - wspólne świętowanie Dnia Matki pod patronatem prezydenta - zapraszamy (VIDEO)

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie a w szczególności Mamy na wspólne świętowanie Dnia Matki. 27 maja od godziny 15.00 na Placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku wspólnie sprawdzimy jak wielką metamorfozę może przejść Kobieta, która pragnie zmian. Czy zmiana wyglądu  ma wpływ na nasze życie? Czy za metamorfozą wewnętrzną idzie także zmiana wewnętrzna? Jak zdrowo żyć? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo podczas imprezy “Mam na imię Kobieta... Kobieta zmienna jest ?!” a wszystko to podane w lekkiej przyjemnej formie z dużą dawką humoru, podczas koncertu - niespodzianki. Wydarzenie jest zorganizowane dzięki wsparciu i patronatowi honorowemu prezydenta miasta Konrada Kroniga.

 

Pomysłodawczynie wydarzenia, Anett Załęcka i Anna Szymankiewicz postanowiły zintegrować wszystkie skarżyskie kobiety. Zapraszając je do udziału w spektakularnych metamorfozach swego wyglądu. 10 modelek zaprezentuje swą przemianę, zmieni kolor włosów, styl czesania oraz zaprezentuje profesjonalne stroje z kolekcji Danuty Banaczek. Na ten jeden dzień stanie się gwiazdami wybiegu. Jednak nie jest to jedyna atrakcja. Biżuteria modelek będzie dziełem Mirki Lańczyk.

Całe wydarzenie poprowadzi Sylwia Lehner - rodowita góralka, przedsiębiorca, coach i trener skuteczniej zmiany. Jest laureatką nagrody „Polska Lwica Biznesu 2015” przy wsparciu Anny Szymankiewicz.

Na zaproszenie organizatorek przyjedzie Ilona Felicjańska, zawodowa modelka, matka, kobieta niezniszczalna. Opowie ona o swojej drodze do kariery, o byciu matką. O wzlotach i upadkach, o tym jak wyszła z nałogu i stała się silną i niezniszczalną kobietą. Podzieli się z zebranymi tym jak odnalazła swą drogę do szczęścia.

Będzie można w trakcie wydarzenia obciąć włosy i przekazać na Fundację Rack&Roll. W trakcie pokazu mody będzie można skorzystać z zakupów rękodzieła wykonanego przez mieszkanki Skarżyska na Pchlim Targu. Będzie można również skorzystać z porady dietetyka i trenera personalnego: Pauliny Dudy i Mateusza Kawalca. O tym jak ważny jest odpowieni dobór bielizny opowie certyfikowana brafitterka Karolina Topór, właścicielka salonu Bravitacji a zaprosi ona również na swoje stoisko gdzie chętnym wytłumaczy istotę brafittingu. Imprezie towarzyszyć będą koncerty takich sław jak: Anna Hamela, kielczanka, laureatka „Szansy na sukces”, zaprezentuje swoją specjalność – piosenkę francuską. Również z Kielc pochodzi duet Ardente Duo. Skrzypaczka Wiktoria Kołodziejczyk i gitarzystka Klaudia Głuszek zagrają wiele znanych standardów muzyki popularnej. Patrycja Zarychta, rodowita skarżyszczanka, po raz kolejny zaprezentuje swój talent i umiejętności wokalne. Na scenie pojawią się też Nicole Bless z chórem złożonym z dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Maria Moliszewska, utalentowana dziewczynka, która z niezwykłym urokiem śpiewa polskie i zagraniczne hity. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.