rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

O termomodernizacji szkół i wakacyjnych remontach

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu informacyjnego „Skarżysko-Kamienna – miasto na szlaku”, a w nim o planach termomodernizacji sześciu skarżyskich szkół i przedszkoli oraz wakacyjnych remontach w szkołach.

 

 

 
 
 
Ponad 4,2 mln zł pozyskało nasze miasto na termomodernizację budynków użyteczności publicznej. Pieniądze, dzięki którym inwestycje odbędą się w sześciu budynkach szkół i przedszkoli, pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
 
Termomodernizacja ma być wykonana w sześciu budynkach:
  • w Przedszkolu Publicznym nr 4 przy ul. Sikorskiego 17,
  • w Przedszkolu Publicznym nr 6 przy ul. Kossaka 5,
  • w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Konarskiego 17,
  • w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Norwida 3,
  • w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Zielnej 29,
  • w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Podjazdowej 21.
 
Realizacja zadań rozpocznie się w 2018 roku. Wkład własny miasta wynosi niemal 750 tys. zł.
 
W programie również o wakacyjnych remontach. W Szkole Podstawowej nr 2 na osiedlu Bór, zgodnie z wcześniejszą deklaracją prezydenta miasta, odbywa się remont łazienki (koszt prac to ponad 40.000 zł), zaś w Szkole Podstawowej nr 3 na Zachodnim wykonane zostało odwodnienie budynku, wyremontowany został taras i schody wejściowe do szkoły. Remont opiewał na kwotę ponad 150.000 zł.
 
To zdecydowanie największe tegoroczne, wakacyjne remonty. Jednak w każdej z miejskich placówek oświatowych odbywają się mniejsze lub większe prace porządkowe i remontowe, by przygotować szkoły i przedszkola do nowego roku szkolnego (np. cyklinowanie podłóg, malowanie sal). Warto podkreślić, że w Zespole Szkół Publicznych nr 1 trwają prace adaptacyjne, by - na wniosek mieszkańców - można było zwiększyć liczbę oddziałów przedszkolnych.
 
Więcej na ten temat w programie
„Skarżysko-Kamienna – miasto na szlaku”. Zachęcamy do obejrzenia.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.