rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

sferia

wifi

Logowanie

Finałowy Turniej Grand Prix w Szachach Klasycznych (VIDEO)

27 maja w Miejskim Centrum Kultury odbył się finał Grand Prix Skarżyska-Kamiennej 2016/2017 w szachach klasycznych. Był to piaty, finałowy turniej, który wyłonił ostatecznych zwycięzców. Turniej odbywał się pod patronatem prezydenta Konrada Kroniga.

Do finałowych rozgrywek przystąpiło 13 zawodników. Uczestnicy grali systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund wraz z dogrywkami.

Najlepszymi zawodnikami w kategorii OPEN zostali:

III miejsce: Wojciech Urban z Kielc;

II miejsce: Kamil Młynarski z Radomia;

I miejsce: Waldemar Mróz z Radomia.

Najlepszym juniorem został Jakub Jedynak ze Skarżyska, sędzią głównym turnieju był Aleksander Kędzierski a dyrektorem turnieju Katarzyna Tambor.

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami i nagrodami.

Ponieważ był to turniej finałowy, przedstawiono Klasyfikację Generalną. Po podsumowaniu wszystkich pięciu turniejów w kategorii OPEN, III miejsce zajął Jerzy Siek ze Skarżyska, II miejsce Wojciech Urban z Kielc, najlepszym zawodnikiem został Waldemar Mróz z Radomia.

W kategorii JUNIOR na III miejscu uplasował się Krzysztof Kiszkurno z Ostrowca Świętokrzyskiego, II miejsce zajął Jakub Herka ze Skarżyska, najlepszy był Jakub Jedynak również z naszego miasta

Najlepsi finaliści otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i pieniężne, a także puchary.

Puchary ufundował Urząd Miasta w Skarżysku.