rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

sferia

wifi

Logowanie

Udane Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

W czwartek, 19 maja na terenie Zespołu Szkół Publicznych nr 1 odbyły się Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych oraz Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne.

Organizatorem mistrzostw był Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej - Referat Edukacji, a koordynatorem z ramienia organizatora - Dariusz Frydryk. Sędziami byli opiekunowie szkół.

Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych odbyły się po kilkunastu latach przerwy. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta.

W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół z terenu Skarżyska. Zespół składał się z sześciu chłopców i dziewcząt. W ramach czwórboju lekkoatletycznego odbyły się następujące konkurencje: bieg na 60 metrów, rzut piłką palantową, skok w dal i biegi długie (chłopcy - 1000 m, dziewczęta - 600m).

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2, która łącznie zdobyła 775 punktów, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8 - 738 punktów, trzecie Szkoła Podstawowa nr 13 - 726 punktów.

Wśród chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7 - 1028 punktów, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 13 - 899 punktów, trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 - 845 punktów.

Najlepszym zawodnikiem w czwórboju wśród chłopców został Mateusz Berus ze Szkoły Podstawowej nr 7, który zdobył 286 punktów, wśród dziewcząt zwyciężyła Julia Burys ze Szkoły Podstawowej nr 2 - 203 punkty.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, najlepsi zawodnicy medale.