Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Rewirowy Roku

Jerzy Wasilewski zostałym rewirowym roku 2007 r.

Straż Miejska realizuje swoje zadania poprzez rewirowych, którzy odpowiadają za ład i porządek w swoich rewirach.W tej chwili jest osiem rewirów i siedmiu rewirowych. Mimo jednego nie obsadzonego rewiru wyniki z działań rewirowych za 2007 rok są o 20 % lepsze od wyników uzyskanych w 2006 roku. w którym był pełny skład osobowy rewirowych.Wyniki te zostały osiągnięte poprzez codzienną sumienną prace wszystkich rewirowych.

- Doceniając trud i sumienność tych którzy pracowali na te wyniki postanowiłem przyznać tytuł „Rewirowego 2007 Roku” najlepszemu rewirowemu – powiedział podczas konferencji prasowej Ryszard Radomski, komendant Straży Miejskiej w Skarżysku-Kamiennej. - Oceniając rewirowych brałem pod uwagę:sumienność, kulturę osobistą, praworządność, umiejętność rozwiązywania konfliktów i problemów społecznych oraz wyniki działań takie jak: liczba pouczeń i interwencji, notatek urzędowych z wykonywanych czynności w terenie, wydanych poleceń prac porządkowych, nałożonych mandatów i skontrolowanych posesji. Najlepszym okazał się rewirowy Jerzy Wasilewski.

- Mam nadzieję że tytuł „Rewirowego 2007 Roku” do czegoś zobowiązuje i przyczyni się do jeszcze lepszej pracy i koleżeńskiej rywalizacji – dodał komendant Strrazy Miejskiej.- Chciałbym, aby w przyszłości „Rewirowego Roku wybierali też mieszkańcy naszego miasta.

Niebawem Straż Miejska pozyska dwa etaty rewirowych co pozwoli obsadzić jeden wakat i stworzyć dodatkowy rewir, tak aby liczba rewirów odp


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.