rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

sferia

wifi

Logowanie

Ruszyła Halowa Amatorska Liga Piłki Nożnej

halpn1kolW niedzielę, 6 grudnia w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zainaugurowała swoje rozgrywki Halowa Amatorska Liga Piłki Nożnej. To już ósma edycji ligi halowej. Tytułu mistrzowskiego broni ekipa Dzików.

W pierwszej kolejce spotkań padło aż 128 bramek, w pierwszej lidze strzelono 53 bramki, w drugiej 45, w lidze Oldboyów 30.

W pierwszej lidze Straż Pożarna przegrała z ZEORK-em 4:8, do przerwy było 0:3. W drugim spotkaniu Cezar pokonał Skarżysko24.pl 6:3, remisując po pierwszej połowie 2:2. Aż osiemnaście bramek padło w spotkaniu Pogotowia Ratunkowego z beniaminkiem Better Half, Ratownicy wygrali 11:7. Po cztery bramki w tym spotkaniu strzelili Jakub Niedziela z Pogotowia i Karol Jakubczyk z Better Half. Pierwsze trzy punkty w I lidze zdobył drugi z beniaminków Wanmięs Witex, który w debiucie pokonał Lewiatana SBW 3:2. W ostatnim spotkaniu pierwszej kolejki Przydworcowe pokonała Freedom Kamienna 5:4, choć do przerwy przegrywało 3:1. Drużyna Dzików pauzowała.

Pierwszą kolejkę drugiej ligi rozpoczęło spotkanie Invest Dach - FC Parszów, w meczu inauguracyjnym padło 16 bramek, Parszów rozgromił rywali 13:3, sześć bramek w tym spotkaniu strzelił Adrian Trzeciakowski , który prowadzi w klasyfikacji strzelców po 1 kolejce. W drugim spotkaniu ZELKO pokonało Skar - System 6:5. Od zwycięstwa rozpoczęli zmagania ligowe zawodnicy Galaktikos, pokonali BMBS 3:0. W pozostałych spotkaniach KK Chwilówki pokonało po zaciętym spotkaniu Pizzerię Biesiadowo 4:3, Wielka Wieś wygrała z Kamexem 5:3.

W lidze Oldboyów Belfry pokonały Vens Dancing 8:4, Plantago wygrało z BMBS Ganer P.Pajdziński 7:2, Flo Cars rozgromił Posadaj 8:1.