Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Skarżysku

W związku ze zbliżająym się Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skarżysku-Kamiennej organizujemy kilka imprez.

W piątek, 11 stycznia o godz. 11.00 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbędzie się już po raz 9, a drugi – wspólnie z samorządowcami, aukcja, z której dochód przeznaczymy właśnie na ten cel. Będą licytowane gadżety WOŚP oraz przedmioty przekazane przez samorządowców, parlamentarzystów, jednostki oświatowe. Już dziś wiemy, że będzie można wylicytować m.in. świętokrzyski scyzoryk ufundowany przez prezydenta Romana Wojcieszka, wieczne pióro z autografem Zdzisława Kobierskiego, figurkę Starzechy ofiarowaną przez starostę Jerzego Żmijewskiego, kalendarze, publikacje książkowe, smycze.

Ponadto rodzice uczniów z Zespołu Szkół będą piec ciasta, które również będą sprzedawane, a zebrane pieniądze przekazywane na rzecz WOŚP.

A w niedzielę 13 stycznia w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się finał WOŚP. O godz. 16.00 rozpocznie się on aukcją charytatywną. Muzyczną oprawę zapewni Chór Gospel z Warszawy. Na ulicę z puszkami wyruszy blisko 300 wolontariuszy.

Przypominamy, że w ubiegłym roku 70 wolontariuszy z Gimnazjum nr 1 zebrało ponad 15 tysięcy złotych. Podobną kwotę zebrał sztab wyborczy z Miejskiego Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się pobić ubiegłoroczną kwotę.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do Skarżyska

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.