rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Olimpijczycy z Szanghaju na sesji

 Małgorzata Basicka i Tomasz Mocek byli honorowymi gośćmi na sesji Rady Miasta w Skarżysku-Kamiennej. Prezydent Roman Wojcieszek i Przewodniczący Rady Miasta Jan Maćkowiak podziękowali zawodnikom za godne reprezentowanie Skarżyska na Olimpiadzie w Szanghaju.

Olimpiady Specjalne to organizacja dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.Misją organizacji jest organizowanie całorocznych treningów i zawodów sportowych w różnych olimpijskich dyscyplinach sportu dla dzieci i dorosłych, w celu zapewnienia im możliwości lepszego rozwoju sprawności fizycznej, wykazania się odwagą, odczuwania radości i dzielenia sie talentami, umiejętnościami i przyjaźnią ze swoją rodziną oraz innymi zawodnikami.

W tym roku Olimpiady Specjalne odbyły się w Szanghaju. Wzięło w niej udział 7.500 zawodników, 40.000 wolontariuszy, 3.500 oficjalnych delegatów oraz tysiące członków rodzin, widzów i dziennikarzy z całego świata. Zawodnicy rywalizowali w 25 rożnych dyscyplinach olimpijskich.
W igrzyskach tych uczestniczyli również reprezentanci ze Skarżyska-Kamiennej: Małgosia Basicka i Tomek Mocek.

Małgosia Basicka – startował w trójboju siłowym. Jest uczestniczką Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Równoległej w Sekcji Tornado. Zdobyła 2 srebrne i 2 brązowe medale.

Tomasz Mocek – startował w gimnastyce i zdobył 2 srebrne medale oraz 4 i 6 miejsce. Na co dzień jest uczniem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Spacerowej. Ćwiczy w Sekcji Buziaki.

- W tym miejscu chciałbym złożyć gratulacje dla trenerów, którzy przygotowywali zawodników tj.Włodzimierza Żmiejwskiego i Izabeli Orlikowskiej, jak również Dyrektorom, kierownikom placówek oraz rodzinom zawodników. Słowa podziękowania kieruję również ku mojemu zastępcy -Grzegorzowi Małkusowi, który reprezentował nasze miasto jako trener jednego z zawodników - powiedziała podczas sesji prezydent Wojcieszek.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.