Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Głosy dla Hospicjum

 6 października 2007r. o godz.18.00 odbędzie się koncert charytatywny na Rzecz Domowego Hospicjum w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Skarżysku-Kamiennej. Patronat Honorowy nad koncertem objął Roman Wojcieszek, Prezydent Miasta.

W programie koncertu - muzyka klasyczna i rozrywkowa. Wystąpią: Iwona Wojciechowska – sopran, Ireneusz Boczek – fortepian, Łukasz Długosz – flet, Tomasz Piętak - baryton, Luiza Zegadło – flet, Zespół Państwowej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Krzysztofa Długosza.Podczas koncertu odbędzie się zbiórka funduszy na rzecz Hospicjum Domowego w Skarżysku-Kamiennej.

- Tym koncertem pragniemy zaangażować najbliższe, lokalne otoczenie. Tego dnia ważny będzie każdy głos, który solidaryzuje się z chorymi i ma być dla nich symbolicznym wsparciem - powiedział Antoni Urban, prezes KIK.- Jest o nasz już drugi koncert.Podczas pierwszego wystąpił Chór Kameralny Fermata i udało nam się zebrać 2.773 zł.Gorąco zachęcamy i zapraszamy do udział w koncercie!

Dwa lata temu udało nam się pobić światowy rekord - w Polsce odbyło się ok. 100 koncertów.

ZRÓBMY TO RAZEM RÓWNIEŻ W TYM ROKU W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ!

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.