rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Uroczysta inauguracja

 Prezydent Zdzisław Kobierski uczestniczył w uroczystej Inauguracji Nowego Roku Szkolnego w Żmierince.

1 września z dwudniową wizytą gościł w zaprzyjaźnionym ze Skarżyskiem mieście Żmierinka. Jego wizyta związana była z rozpoczęciem roku szkolnego. Na uroczystości te został zaproszony również konsul i mer Żmierinki.

- Przekazaliśmy polskiej szkole flagę polską, godło i herb Skarżyska. Natomiast nauczyciele otrzymali blisko 100 pozycji książkowych od mieszkanki Skarżyska – Zofii Patyny. Były to książki typowo metodyczne jak i literatura piękna – powiedział Zdzisław Kobierski.

Współpraca pomiędzy naszymi miastami układa się coraz lepiej. Niedawno z wizytą byli piłkarze, którzy rozegrali tam turniej, a już wkrótce pojadą na kolejne zawody nasi lekkoatleci.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.