Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Sprzątanie świata

 Od 14 do 16 września odbędzie się kolejna edycja akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2007”, pod hasłem: „Oszczędzaj. Wyłączaj. Odzyskuj. Świeć przykładem!”. Kultywowana przez miliony ludzi na całym świecie nieprzerwanie już od czternastu lat, jest największą społeczną i ekologiczną inicjatywą w Polsce oraz jedną z największych na świecie.

Tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata” rozpoczyna wieloletnią kampanię edukacyjną związaną z przeciwdziałaniem zmianom klimatycznym, mądrym gospodarowaniem energią i zasobami naturalnymi, a także selektywną zbiórką odpadów i używaniem produktów z recyklingu. Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości ekologicznej Polaków, poprzez zachęcenie wszystkich do stosowania w życiu codziennym prostych, ale w skali globalnej bardzo skutecznych działań. Będzie to sprzyjać efektywnej ochronie środowiska i zasobów naturalnych, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju naszego kraju. Akcja łączy powszechną manifestację przeciw zaśmiecaniu środowiska z pracą społeczną na rzecz jego oczyszczenia.

Kampania „Sprzątanie Świata – Polska 2007” w Skarżysku-Kamienna realizowana będzie poprzez porządkowanie wybranych miejsc naszego miasta, co w efekcie poprawia jego wygląd i estetykę. Jej uczestnikami będzie młodzież skarżyskich szkół i ośrodków szkolno-wychowawczych.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.