Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Nowy komendant

 Ryszard Radomski został nowym komendantem skarżyskiej Straży Miejskiej.

Po odwołaniu ze stanowiska komendanta Straży Miejskiej Zygmunta Leśniewskiego, przez kilka tygodni obowiązki komendanta pełnił Zbigniew Szymański. Od 18 lipca nowym komendantem jest Ryszard Radomski ze Skarżyska, który, podobnie, jak jego poprzednik, jest emerytowanym policjantem. – Jednym zadań nowego komendanta będzie poprawa mobilności Straży Miejskiej. Chcę, żeby nasi strażnicy więcej czasu spędzali na patrolowaniu ulic, dlatego nie będą siedzieli na dyżurce i pilnowali Urzędu Miasta - powiedział Roman Wojcieszek, przedstawiając Ryszarda Radomskiego na spotkaniu z dziennikarzami.

Nowy komendant ma 53 lata, jest żonaty,ma jedną córkę – 23 l ;jest absolwentem Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie, pracował między innymi jako kierownik sekcji dochodzeniowo – śledczej w Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku, był też komendantem komisariatu policji w Suchedniowie.

- Znam problemy tego miasta. Będę pracował tak, żeby władze Skarżyska i jego mieszkańcy byli zadowoleni. Już teraz proszę o zgłaszanie do nas wszelkich przejawów wandalizmu, zaśmiecania miasta. Zamierzam także kontrolować pracę strażników w terenie – zapowiedział.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.