rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko na topie

W poniedziałek 2 lipca gościliśmy w naszym mieście ekipę radiową z Radia Kielce, którzy rozpoczęli przedstawianie Pereł Województwa Świętokrzyskiego od Skarżyska.

Na antenie zaprosiliśmy do odwiedzenia naszego miasta i zwiedzenia m.in. Muzeum Orła Białego, Ośrodka Rejów czy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej. Na antenie gościliśmy Artura Buńko, dyrektora Muzeum, Tadeusza Sikorę, Bożena Piastę, wędkarza i myśliwego z naszego regionu, właściciela Ośrodka Rejów Arkadiusza Pawliszaka, ks kustosza Jerzego Karbownika i prezydenta Skarżyska Romana Wojcieszka. Z całą pewnością na antenie nie udało się wszystkiego opowiedzieć i podzielić wszystkimi ciekawostkami z naszego miasta, ale z pewnością wzbudziliśmy zainteresowanie wśród radiosłuchaczy. Było wiele telefonów z odpowiedziami na pytanie zadane podczas audycji. A zapytaliśmy: ”Ile eksponatów muzealnych znajduje się w skarżyskim Muzeum?” Prawidłowa odpowiedź to 4986. Pani Urszula była najbliżej poprawnej wypowiedzi i to do niej powędrował pierwszy naszyjnik z prawdziwych pereł.

Wizyta Radia Kielce w Skarżysku zainaugurowała Obchody Dni Skarżyska. A oto jego szczegółowy przebieg.

3 lipca (we wtorek) o godz. 11.00 będzie darmowy seans w MCK “AsteriX i Wikingowie”, a także będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych pt.“Skarżysko w oczach dziecka”. Natomiast od 4 lipca w Powiatowej Bibliotece przy ul. Sokolej będzie czynna wystawa “Skarżysko wczoraj i dziś”.

5 lipca skarżyski MCK przygotował dla dzieci darmowy seans. Tym razem będzie to “Don Kichot historia błędnego rycerza” – spektakl Teatru Otwartego w Krakowa. A od godz. 14 do 19.00 będzie można uczestniczyć w Festynie sportowo-rekreacyjnym na Plantach. A w nim: konkurs dla dzieci przygotowany Przez Powiatową Bibliotekę – Quiz o historii Skarżyska, gry i zabawy oraz Turniej koszykarski. W piątek Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało specjalną promocję cenową na basen - 3 zł bilety dla dzieci i młodzieży. W tym czasie będzie można skorzystać z darmowej lekcji pływania. A od 14 do 20 – zawody “bicie rekordów w pływaniu pod wodą”. Punktem kulminacyjnym Dni Skarżyska będzie Festyn z Radiem Kielce – 7 lipca - od 12.00 do 22.00 Gwiazdą koncertu będzie Katarzyna Cerekwicka z zespołem. Na zakończenie organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni. W trakcie festynu o godz. 17.00 odbędzie się Start do V etapu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków.

Serdecznie zapraszamy!

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.