Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Szkolenie dot. Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić na szkolenie dotyczące Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbędzie się 10 lipca 2007 roku w godzinach od 9.00-12.00 w sali Nr 5 Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Szkolenie poprowadzi Pan Szczepan Skorupski – doradca-animator Regionalnego Ośrodka EFS w Kielcach, prezes Stowarzyszenia Integracja i Rozwój.

Szkolenie ma na celu:
1. Prezentację działalności Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego oraz omówienie możliwości wsparcia instytucji ubiegających się o środki EFS.
2. Omówienie idei partnerstwa jako mechanizmu, który pozwoli organizacjom pozarządowym na realizację dużych projektów we współpracy z innymi instytucjami.
3. Sprecyzowanie oczekiwań osób biorących udział w spotkaniu, ich planów odnośnie ubiegania się o środki EFS i działań, jakie chcieliby podjąć w swoich organizacjach.

Na kolejnych spotkaniach omówione zostaną możliwości finansowania konkretnych działań a także procedury przygotowywania i składania wniosków. Zaprezentowane zostaną również przykłady dobrych praktyk w projektach EFS.

Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniu.

Wszystkich zainteresowanych proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 6 lipca 2007 roku pod numerem telefonu 041 / 25 20 111.

Zastępca Prezydenta Miasta

Grzegorz Małkus

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.