Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Blisko boisko

Skarżysko-Kamienna otrzyma dofinansowanie z ministerstwa sportu na budowę boisk sportowych. Z województwa świętokrzyskiego na ta listę weszły jeszcze trzy miasta: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski i Opatów. Zdecydowano już o rozdziale pieniędzy z Programu "Blisko boiska", prowadzonego wspólnie przez ministerstwo oraz PZU. 30 procent środków na ten cel zostanie przekazanych z ministerstwa, 40 - z PZU, natomiast pozostałe 30 procent - to wkład własny samorządów.

- Wartość projektu to 711 tys. złotych. W tej chwili rozpoczęliśmy już procedurę przetargową. Planujemy rozpoczęcie inwestycji najpóźniej 15 lipca. Sama budowa potrwa nie dłużej niż trzy miesiące – zapowiedział Zdzisław Kobierski, wiceprezydent Skarżyska-Kamiennej.

O przyznanie dotacji wnioskowało 17 gmin z naszego regionu. Dofinansowanie otrzymają cztery samorządy, których projekty były najbardziej atrakcyjne. Pieniądze powinny być wykorzystane do końca roku.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.