Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Jest drugi zastępca

W dniu dzisiejszym na sesji Rady Miasta, prezydent Roman Wojcieszek, poinformował Wysoką Radę o swojej decyzji. Jutro powoła swojego drugiego zastępcę. Będzie nim Grzegorz Małkus. Swoją pracę w Urzędzie rozpocznie on 7 maja.

Grzegorz Małkus ma 41 lat, żonę Lidię i dwoje dzieci: córkę Monikę i syna Grzegorza

Ukończył studia wyższe pedagogiczne oraz Podyplomowe studia w zakresie zarządzania oświatą, z organizacji pomocy społecznej i w zakresie wychowania fizycznego i sportu. Ponadto posiada dwa certyfikaty w zakresie pozyskiwania funduszy z programów europejskich i krajowych.

Jest Dyrektorem Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska-Świętokrzyskie, Prezesem Bractwa Matki Bożej Miłosierdzia. Od dwóch kadencji pełni funkcję Społecznego Sędzi Sądu Pracy. Na swoim koncie ma dwadzieścia lat pracy zawodowej w oświacie i administracji publicznej w tym 8 lat na stanowiskach kierowniczych. Za całokształt pracy w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym odebrał wyróżnienie Wojewody Świętokrzyskiego „Czyste Serce”. W październiku 2006 został wybrany do Rady Powiatu Skarżyskiego.

Po objęciu funkcji zastępcy prezydenta - złoży mandat radnego powiatowego.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.