Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Nowy portal internetowy

W sobotę, 21 kwietnia, w skarżyskim Miejskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste otwarcie nowego portalu internetowego www.skarzysko24.pl

Na spotkanie przybył m.in. prezydent Roman Wojcieszek, jego zastępca Zdzisław Kobierski, przewodniczący Rady Miasta Jan Maćkowiak, wiceprzewodniczący Rady Miasta Mieczysław Sadza i wielu skarzyszczan.

Na inauguracji portalu zaprezentował się jego redaktor naczelny - Konrad Wikarjusz. Jak się dowiedzieliśmy, mieszkańcy będą mogli skorzystać z wielu informacji zamieszczanych na stronie np. o mieście, samorządzie, kulturze. Portal ten ma wypełnić lukę, która powstała na terenie naszego miasta. Każdy zainteresowanym może przesyłać do redakcji informacje, zapytania czy sugestie. Portal ruszył z soboty na niedzielę tj. 21/22 kwietnia o godz. 24.00

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.