Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

'13' najlepsza

W sobotę, 24 stycznia, został rozstrzygnięty Turniej Gier i Zabaw dla uczniów szkół podstawowych rozgrywany w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Skarżysku-Kamiennej. “Trzynastka”nie miała sobie równych, choć rywalizacja była ostra i zaciekła.

W turnieju wzięły udział ostatecznie cztery skarżyskie podstawówki: 4,7,8 i 13. Ze względu na choroby zawodników, niektóry uczniowie musieli wykonywać ćwiczenia dwukrotnie. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w ogóle się nie stawiła. Jedynie “siódemka” nie miała problemów z obsadą na turnieju. Dysponowali nawet rezerwowymi zawodnikami. Poziom zawodów był bardzo wysoki.

Również rodzice mieli możliwość sprawdzenia swoich sportowych możliwości i oceny trudności ćwiczeń wykonywanych przez swoje pociechy. Rzucali oni ringiem na materac. W zależności od trafionych rzutów, w nagrodę otrzymywali po jednym lub dwa bilety do kina.
W tym roku każde dziecko uczestniczące w Turnieju otrzymało bilet do Miejskiego Centrum Kultury.

Zwycięzcami Turnieju została Szkoła Podstawowa nr 13, drugie miejsce przypadło - Szkole Podstawowej nr 7, trzecie – SP nr 8, natomiast czwarte - SP nr 4.

Puchar za I miejsce dla najlepszych ufundował dyrektor Szkół AWANS Sławomir Lewandowski, a skarżyski Urząd Miasta bon na zakup sprzętu sportowego w wysokości 400zł. Za drugie miejsce szkoła otrzymała bon w wysokości 300 zł, za trzecie - w wysokości 200 zł, a za czwarte – 100 zł.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.