Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Turniej Gier i Zabaw

 24 lutego w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Skarżysku-Kamiennej zostanie rozegrany Turniej Gier i Zabaw dla uczniów szkół podstawowych. W Turnieju weźmie udział pięć skarżyskich podstawówek.

Drużynę stanowić będą uczniowie jednej szkoły z klas I-VI i będzie się składać z 36 uczniów (po 18 dziewcząt i 18 chłopców z klas I-VI) po 3 chłopców i 3 dziewczynki z każdego poziomu. Zawody odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych nr 1 przy ulicy Sezamkowej w dwóch grupach wiekowych. Do zawodów przystąpią drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1,7,4, 8 i 13.

Zawody odbędą się 24 lutego w takiej kolejności:
kl. I-III od godz.9.00 do 11.00
kl. IV-VI od godz.11.30 do 13.30

Zabawy dla klas I-III: sadzenie ziemniaków, wyścig na jednej nodze, sztafeta z przekładaniem szarfy, rzut piłeczką tenisową do ruchomego kosza, skoki na jednej nodze z kółkiem ringo pod kolanami, przekładanie krążków, rzut kółkiem ringo na materac, skoki obunóż z woreczkiem.

Zabawy dla klas IV-VI: kozłowanie piłki slalomem, rzut piłką do ruchomego kosza, skoki z kółkiem ringo na stopie, tor przeszkód, rzut kółkiem ringo partnera, skoki obunóż z woreczkiem, prowadzenie piłki nogą, rzut kręglarski do celu, skok w dal z miejsca dodawany.

Zakończenie turnieju i wręczenie nagród odbędzie się 3 marca o godz. 13.30

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.