Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Zaproszenie na Bór

Prezydent Skarżyska-Kamiennej Roman Wojcieszek i przedstawiciele Związków Kombatanckich mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Skarżyska na uroczystości upamiętniające 67. rocznicę rozstrzelania 360 Żołnierzy Organizacji "Orzeł Biały" i Związku Walki Zbrojnej. Odbędą się one 11 lutego 2007 roku (w niedzielę) na skarżyskim Borze.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 11 w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na osiedlu Bór, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji pomordowanych. Po Mszy Św. delegacje złożą wiązanek kwiatów na mogile pomordowanych. Swoją obecność na uroczystościach zapowiedział minister Przemysław Gosiewski, skarżyscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich i lokalnych samorządowych, zakładów pracy, związków zawodowych, młodzież szkolna.

Serdecznie zapraszamy.

Dojazd na Bór:
autobusami kursowymi oraz dodatkowymi:
pierwszy odjedzie o godz. 10.00 z Dolnej Kamiennej - (Łyżwy) ulicami - 1 Maja, 11 Listopada, Legionów, Niepodległości, Dworzec PKP, Sokola, Armii Krajowej, Norwida, Paryska, Krakowska na Bór.

Drugi odjedzie o godz. 10.20 z dworca PKP i dalej ul. Sokola, Armii Krajowej, Norwida, Metalowców, Legionów, Krakowska na Bór.
Autobusy powracają tą samą trasą..

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.