Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Pniemy się do góry

W Radomiu został rozstrzygnięty V Międzydiecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Prezydent Roman Wojcieszek wręczył nagrodę zwycięzcom.
W tym roku do Konkursu przystąpiło blisko 300 wykonawców, z czego trzydziestu czterech dotarło do finału.

- Poziom Festiwalu jest coraz wyższy - mówi ks. Darek Sałek, organizator. - Jest mi niezmiernie miło, że moi “krajanie” pną się coraz wyżej. (Przypomnijmy. Ks. Darek był wikarym w parafii Świętego Brata Alberta). Dwa lata temu Małgosia Nakonieczna ze Skarżyska zdobyła główną nagrodę Grand Prix. Natomiast w tym roku Zespół z Parafii Matki Bożej Ostrobramskiej zdobył III miejsce w kategorii do lat 13 , a Małgosia Nakonieczna, w kategorii powyżej lat 13, zajęła III miejsce.

Główna nagroda GRAND PRIX przypadła w tym roku Zespołowi Diminuendo z Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie. Jej sponsorem był ks. bp. Zygmunt Zimowski oraz prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak.

Prezydent Skarżyska Roman Wojcieszek ufundował nagrodę za zajęcie II miejsca. Przypadła ona Aleksandrze Markowicz ze SP nr 33 w Radomiu.

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.